پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - Thursday 13 May 2021
کد خبر : 6297
تاریخ انتشار : یکشنبه 8 نوامبر 2015 - 10:25
بازدید: -

Nice Investigate تحقیقات پلیس را بهبود می بخشد


Nice Investigate تحقیقات پلیس را بهبود می بخشد

Nice Investigate، یک راه حل جدید دیجیتال از شرکت سامانه های نایس، منابع ذخیره سازی اطلاعات و جایگزینی های طولانی، فرایند های دستی با گردش کار خودکار برای تسریع در کل فرایند تحقیقات دیجیتال را پشت سر نهاد. بر طبق ادعای شرکت، این محصول فراتر از قابلیت های راه حل های مدیریت شواهد دیجیتال موجوداست. Nice Investigate، جمع آوری، سازماندهی، و به اشتراک گذاری شواهد […]

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

Nice Investigate، یک راه حل جدید دیجیتال از شرکت سامانه های نایس، منابع ذخیره سازی اطلاعات و جایگزینی های طولانی، فرایند های دستی با گردش کار خودکار برای تسریع در کل فرایند تحقیقات دیجیتال را پشت سر نهاد. بر طبق ادعای شرکت، این محصول فراتر از قابلیت های راه حل های مدیریت شواهد دیجیتال موجوداست. Nice Investigate، جمع آوری، سازماندهی، و به اشتراک گذاری شواهد بالقوه را ساده و موثر می سازد بنابراین محققان می توانند اطلاعات مختلف را معنا دار کنند.

ادارات پلیس در همه جا در حال سرمایه گذاری در طرح های پلیس دیجیتال برای حفاظت بهتر از مردم هستند. با این حال، اکنون رشد نمایی، در داده های دیجیتال از تعداد فزاینده ای از منابع مانند دوربین فیلمبرداری شخصی و فیلم دوربین های مدار بسته خصوصی و دولتی موجب چالش نحوه پردازش موثر اطلاعات ذخیره شده است.

آقای Ed Davis، کمیسر اسبق پلیس بوستون اظهار داشت: “محققان امروز با تعدادی از چالش های دشوار روبرو هستند: جمع آوری و به اشتراک گذاری شواهد بالقوه دستی و وقت گیر است، در حالی که تجزیه و تحلیل قطعات جداگانه برای بازسازی موارد “چه کسی، چه چیزی، کجا، چه زمانی و چرا” از یک حادثه  پیچیده تر از همیشه است”.” این ابزار یک راه حل نرم افزاری است که این مسائل را برطرف می کند و منجر به بالا رفتن سرعت شفاف سازی می شود که برای هر اداره پلیس ارزشمند است”

آقای Chris Wooten، معاون اجرایی شرکت نایس اظهار داشت: ” محققان امروز زمان زیادی را صرف شناسایی، جمع آوری، و کپی کردن شواهد دیجیتال از منابع مختلف _ از جمله ویدئوهای ضبط شده توسط شهروندان، تصاویر سامانه های نظارت تصویری خصوصی و دولتی، ضبط صدا، عکس ها،و…_ می کنند و ابزاری برای سازماندهی این اجزای مختلف وجود ندارد” .” به طور همزمان، بودجه ثابت و حجم کار افزایش می یابد. فرایندهای ناکارآمد تهدیدی برای تاخیر در تحقیقات، تحلیل حوادث و پیگرد قانونی می باشد. شرکت نایس تجربه خود در کار با هزاران نفر در ادارات پلیس و تخصص خود را در مدیریت اطلاعات برای ارتباطات اضطراری به منظور توسعه یک راه حل برای رفع این مسائل به کار برد”

Nice Investigate موجب بهبود بهره وری و اثر بخشی محقق از طریق چهار قابلیت هسته ای می گردد.

در مرحله اول، سازگاری با منابع شواهد متعدد: Nice Investigate ، داده های برنامه های کاربردی و منابع موجود از جمله سامانه های CAD  و RMS ، تصاویر دوربین شخصی، اسناد مانند عکس ها، تصاویر دوربین های مداربسته خصوصی و عمومی، ویدئوی داخل اتومبیل، ضبط مصاحبه ها، راهنمای شهروندان، ضبط صدا ۹۱۱، سامانه های تشخیص شلیک گلوله، رسانه های اجتماعی و… را یکپارچه سازی می کند. این امر ادارات پلیس را قادر می سازد تا منابع ذخیره اطلاعات را فرو ریزند و بهترین سامانه را از ارائه دهندگان برجسته انتخاب کنند و از سرمایه گذاری در سامانه های موجود حمایت نمایند.

دوم، گردش کار خودکار: راه حل ایجاد موارد را به وسیله سازماندهی شواهد در یک پوشه دیجیتال تسریع می بخشد و از یک موتور همبستگی قدرتمند برای ارائه شواهد بالقوه استفاده می کند و محققان را قادر می سازد تا به طور الکترونیکی درخواست ها را برای شواهد و پردازش شواهد آغاز کنند.

سوم، تجزیه و تحلیل محتوا: تجزیه و تحلیل محتوا به بررسی محتوای دیجیتال از منابع متصل، و ابزارهای بصری نمایش اطلاعات می پردازد و درک الگوها و روابط مهم را آسان تر می سازد. با کشف اطلاعات مرتبط تر و تجسم آن به روش مفید، جنایاتی که پیش از این حل نشده می ماندند با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

و در نهایت، همکاری و به اشتراک گذاری امن: محققان به راحتی و به طور امن می توانند شواهد الکترونیکی را به اشتراک گذارند. و چندین محقق را قادر می سازد در داخل یک سازمان و یا در سازمان های مختلف درباره یک مورد همکاری نمایند در حالیکه زنجیره حفاظت و امانت برای شواهد حفظ می شود. محققان بیش از این وقت با ارزش را صرف کپی و ارسال شواهد دیجیتال به دادستان نمی کنند.

منبع : ناموجود
نویسنده : ناموجود

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 2
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

fireindex نمایشگاه مجازی صنایع ایمنی و اطفا تهران نمایشگاه تخصصی مجازی بهداشت،ایمنی،محیط زیست،انرژی ipas تبلیغات تبلیغات تبلیغات