چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - Wednesday 22 September 2021
کد خبر : 33198
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 10 ژوئن 2021 - 19:56
بازدید: -

در طي بازديداعضای اتحادیه صنف ایمنی و آتش‌نشانی:

تقدیر از واحد تولیدی آتش خاموش پارس


در طی بازدید اعضای اتحادیه صنف ایمنی، آتش‌نشانی و علائم‌نیروهای مسلح از واحد تولیدی صنعتی آتش خاموش پارس یکی از فعال ‌ترین شرکت‌های شارژ خاموش کننده اتحادیه واقع خیابان دماوند بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

اعضای اتحادیه صنف ایمنی، آتش‌نشانی و علائم‌نیروهای مسلح از واحد تولیدی صنعتی آتش خاموش پارس یکی از فعال ‌ترین شرکت‌ها در رسته شارژ خاموش کننده اتحادیه، واقع در خیابان دماوند بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید “حسین مصطفی زاده” رییس اتحادیه، سیدعلی چاوشی نایب رئیس اول و محمدرضا درویش عضو هیئت مدیره و علی نجفی مدیرمسئول ماهنامه HSE و خبرگزاری بامنا حضور داشتند.
در ابتدا رئیس اتحادیه به خاطر استقبال گرم حسن مومنی از اعضای اتحادیه و ذبح گوسفند و تشریفات دیگر تشکر‌ و اشاره کرد این واحد تولیدی یکی از بهترین واحدهای رسته خاموش کننده‌های اتحادیه محسوب می‌شود و هر ساله نسبت به سال گذشته پیشرفتهای بسیاری را در زمینه تولید و نوآوری محصول در این مجموعه شاهد هستیم.
حسن مومنی مدیرعامل آتش خاموش پارس نیز ضمن قدردانی از حمایت های اتحادیه از واحدهای تولیدی و حضور اعضای هیئت مدیره در این بازدید به معرفی اجمالی از شرکت و کارکنان پرداخت و دستاوردهای دو سال گذشته را بازگو کرد. وی اشاره کرد در این دوسال به توجه به تمام سختی‌های اقتصادی هیچ تعدیل نیروی نداشتیم و تمام سعی‌ خود را در حفظ نیروها بکار‌ گرفتیم. در حال حاضر بیش از ۶۰ نفر بطور مستقیم در مجموعه مشغول به کار هستند و بیش از ۲۰ خودرو جهت پشتیبانی کپسول‌ها داریم.
مومنی همچنین مشکلات بانکی و مالیاتی را نیز که گریبان این واحد تولیدی را گرفته است مطرح کرد.
حسین‌مصطفی‌زاده نیز با توجه به مسئولیت‌هایی که در اتاق اصناف و دیگر سازمان‌ها دارد نکاتی را در جهت رفع مشکلات مطرح شده بیان کرد و به راهکارهای قانونی در جهت رونق بیشتر مجموعه اشاره کرد.
در ادامه سیدعلی چاوشی نایب رئیس اول اتحادیه نیز به قدمت و فعالیت شرکت آتش خاموش پارس اشاره و تاکید کرد این شرکت یکی از بهترین و درست کارترین شرکت‌های این رسته است که در طول تمام این سال‌ها حتی یک‌ مورد شکایتی نیز در اتحادیه از سوی مشتریان مطرح نشده است. این خود سند و‌گواهی بر درستی فعالیت خاندان مومنی در این زمینه و همچنین کیفیت بالای کپسول‌های آتش نشانی این شرکت است.
علی نجفی مدیرمسئول خبرگزاری بامنا با اشاره به سخنان حسن مومنی در خصوص حضور تمام فزرندان و اقوام خود در چارت اداری کارخانه از حسین مصطفی زاده به عنوان یک کارآفرین موفق و کارشناسان در حوزه کسب و کار پرسید آیا این‌ روش مدیریتی پاسخگوی نیاز کسب و کار در وضعیت فعلی است و موفقیتی در بطن خود دارد؟
رئیس اتحادیه با قاطعیت گفت حال که سوال کردید باید بگویم خیر؛ این روش مدیریتی و حضور فرزندان و فامیل در محل کار روش سنتی است که مناسب فضایی کنونی کسب و کارها نیست. البته استثناهایی هم وجود دارد و آتش خاموش پارس و جناب مومنی مصداق همین استثنا هستند. برای اینکه در این سالها موفقیت و پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند. اما بطور کلی این روش را نمی پسندم. دلیلش هم مناسبات خونی‌ست که باعث می‌شود شرایط کاری را تحت الشعاع قرار دهد و تمام بار مجموعه بر دوش یک نفر اصل کاری بیافتد که در طول مسیر باعث خستگی و کند شدن راه می‌شود.
مومنی نیز با تایید سخنان مصطفی زاده اشاره کرد تمام تلاش ما اینجا براین موضوع‌ست که مناسبات خونی و خانوادگی را از کار دور نگه داریم و هیچ مماشاتی در کار با فرزندانم ندارم و حتی سختگیرتر هم‌ عمل‌ می‌کنم. حسن مومنی از همسر خود نیز تشکر ویژه کرد که در طول ۴۰ سال زندگی همیشه همراه و همدل او بود و مدیریت و فاصله فرزندان در محیط کار و خانه را به درستی حفظ کرده است.

تقدیر از واحد تولیدی آتش خاموش پارس


در ادامه اعضای هیئت مدیره به بازدید از فضای کارخانه و نحوه شارژ کپسول‌ها پرداختند.
بعداز بازدید از کارخانه و صحبت با کارگران اعضای هیئت مدیره تصمیم به تقدیر از این واحد تولیدی گرفتند و حسین مصطفی‌زاده لوح تقدیری را در بین کارگران و کارمندان کارخانه به حسن مومنی اهدا کرد.
قبل از اهدای این لوح مصطفی‌زاده در بین کارگران کارخانه مجددا ضمن قدردانی از زحمات و فعالیت این‌مجموعه در جهت تولید و رونق صنعت آتش‌نشانی گفت: این کارخانه نسبت به بازدید گذشته ما پیشرفت‌های بسیاری را از همه جهات داشته است. برنامه‌های این مجموعه همیشه به سوی توسعه است. جناب مومنی یکی از افرادی‌ست که آبروی صنف ما به شمار می‌آید. مصطفی‌زاده ادامه داد: مومنی با اینکه می‌توانست در این وضعیت بحران اقتصادی و شیوع کرونا تعدیل نیرو داشته باشد اینکار را نکرده و به خاطر این اقدام ما از او بسیار سپاسگزاریم.
در سالی که مزین به نام تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها است به بازدید از این کارخانه آمده‌ایم و وظیفه خود می‌دانیم‌ با تمام قوا از این‌ مجموعه حمایت و پشتیبانی داشته باشیم.
مصطفی‌زاده به کارکنان آتش خاموش پارس نیز توصیه کرد حال که مدیریت مجموعه دلسوزانه و پدرانه فضای کسب و کار را برای شما مهیا کرده است شما نیز در اقبال وی باید متعهدانه و به دور از هر حاشیه‌ای کار کنید.
در پایان حسین مصطفی‌زاده لوح تقدیری از طرف اتحادیه را به حسن مومنی مدیریت شرکت آتش خاموش پارس اهدا کرد.

 

نویسنده :

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 3
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

fireindex نمایشگاه مجازی صنایع ایمنی و اطفا تهران نمایشگاه تخصصی مجازی بهداشت،ایمنی،محیط زیست،انرژی ipas تبلیغات تبلیغات تبلیغات