یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - Sunday 17 October 2021
کد خبر : 33225
تاریخ انتشار : شنبه 12 ژوئن 2021 - 16:37
بازدید: -

در طی بازدید اعضای هیئت مدیره اتحادیه ایمنی و آتش نشانی:

مجموعه آریاکوپلینگ واحد نمونه صنف ایمنی و آتش‌نشانی شد


در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها در راستای بازدید میدانی و پشتیبانی از تولیدکنندگان و رفع موانع تولید اعضای اتحادیه صنف ایمنی، آتش‌نشانی و علائم‌نیروهای مسلح از واحد بزرگ تولیدی آریاکوپلینگ یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین واحدهای تولید تجهیزات آتش‌نشانی اتحادیه، واقع در جاجرود بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها در راستای بازدید میدانی و پشتیبانی از تولیدکنندگان و رفع موانع تولید اعضای اتحادیه صنف ایمنی، آتش‌نشانی و علائم‌ نیروهای مسلح از مجموعه بزرگ آریاکوپلینگ طراح و تولید تولید تجهیزات آتش‌نشانی، واقع در جاجرود بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید “حسین مصطفی زاده” رییس اتحادیه، سیدعلی چاوشی نایب رئیس اول و محمدرضا درویش عضو هیئت مدیره و علی نجفی مدیرمسئول ماهنامه HSE و خبرگزاری بامنا حضور داشتند.

در ابتدا حسین مصطفی زاده ضمن تقدیر از این مجموعه به خاطر کیفیت بالا و نوآوری در محصولات یادی از مرحوم محمدحسین صالحی تجریشی بنیانگذار آریاکوپلینگ کرد و درود بر روح وی فرستاد و به محمد صالحی گفت شما به راستی روح پدرتان را در آرامش قرار داده‌اید و فرزند خلف وی هستید که باعث افتخارش شده‌اید. بسیاری از افراد بعد از فوت والدین خود به فکر فروش اموال هستند اما شما با غیرت در کنار خواهر و برادر خود این مجموعه‌ای که یادگار پدرتان است را به قله‌های افتخار رساندید.  رئیس اتحادیه افزود: تولید تجهیزات اطفای حریق که به خودی خود ناجی جان مردم است کار بسیار خطیر و مهمی می‌با‌شد و شما با تولید این محصولات باکیفیت علاوه بر سربلندی و افتخار آفرینی اعمال صالح برای توشه آخرت خود نیز ذخیره می‌کنید و هیچ لذتی بالاتر از این نیست که بدانی کار و تلاشت باعث حفظ سلامتی و جان دیگران خواهد شد.

صالحی: محصولات ما حکم فرزندانمان را دارند

سپس محمد صالحی تجریشی مدیرعامل مجموعه آریاکوپلینگ بعد از تشکر از حضور هیئت مدیره اتحادیه در کارخانه و تصدیق سخنان رئیس اتحادیه در زمینه حساسیت و اهمیت تولید تجهیزات اطفا، گفت: به دلیل همین موضوع دقت ما در خط تولید بسیار بالاست و آنقدر از کیفیت محصولات خود مطمئن هستیم که در تمام اجزای محصولات تولیدی آرم آریاکوپلینگ را درج می‌کنیم. همچنین آزمایش‌های کیفی بسیاری را روی محصولات از تولید تا زمان خروج از کارخانه انجام می‌دهیم تا از سلامت کامل محصول مطمئن باشیم. محصولات ما حکم فرزندانمان را دارند.

محمد صالحی در ادامه ضمن معرفی دکتر عبدی، به عنوان مشاور عالی این مجموعه افزود: در حال حاضر با کمک دکتر عبدی جمعی از هیئت علمی دانشگاه را همراه خود کرده‌ایم و در آریاکوپلینگ مستقر هستند.

حسین مصطفی زاده با توجه به امکانات و نوآوری محصولات آریاکوپلینگ، گفت: این شرکت باید به سمت دانش بنیانی برود در حال حاضر تمام پتانسیل های موجود در اینجا برای این اقدام وجود دارد.

همچنین با اشاره علی نجفی مدیر مسئول خبرگزاری بامنا به موسسه مردم نهاد زنو، صالحی توضیح داد: این اقدام یک کاری دلی است و در راستای مسئولیت اجتماعی تصمیم گرفتیم موسسه ای مردم نهاد را در جهت حمایت از افرادی که در سوانح آتش‌سوزی دچار سوختگی‌های شدید شده‌اند، تاسیس کنیم. در این‌ موسسه تمام تلاش خود را برای بازگرداندن فرد حادثه دیده به جامعه و زندگی‌ می‌کنیم. بسیاری از افرادی که در حوادث آتش‌سوزی صدمه دیده‌اند از جامعه طرد و در ناامیدی به سر می‌برند. ما فضایی را فراهم کرده‌ایم که این عزیزان بتوانند مجددا در محیط کار حضور یابند و از این طریق بخشی از مشکلات پیش آمده را برایشان مرتفع سازیم.

سپس اعضای هیئت مدیره به بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه پرداختند.

مجموعه آریاکوپلینگ واحد نمونه صنف ایمنی و آتش‌نشانی شد

بعداز این بازدید هیئت مدیره اتحادیه، مجموعه بزرگ آریاکوپلینگ به دلیل امکانات و استفاده از تجهیزات مدرن و بروز و همچنین تولید محصولات با کیفیت به عنوان واحد نمونه صنف معرفی گردید‌.

حسین‌ مصطفی‌زاده در جمع مدیران، کارشناسان و تمامی کارکنان آریاکوپلینگ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم صالحی تجریشی از تلاش‌های مهندس محمد صالحی سخن گفت و خاطر نشان کرد: ما از این بازدید چند هدف داشتیم. اول اینکه از کارآفرین جوان جناب صالحی تشکر کنیم. طبق رصدهایی که انجام دادیم  این مجموعه با تمام مشکلات در دوران کرونا نه تنها تعدیل نیرو نداشته بلکه فضای کاری و جذب منابع انسانی را گسترش داده طرح‌های توسعه زیادی داشته است.

طی بازدید از این مجموعه مطمئن شدیم کارخانه آریاکوپلینگ یکی از بهترین واحدهای تولیدی صنف ایمنی و آتش‌نشانی است. نحوه مدیریت، فضای کارخانه، خط تولید، کارگران و بخش تحقیق و توسعه آریاکوپلینگ حرفه‌ای و دور از اشکال است. همین موضوع هم باعث شده است باکیفیت‌ترین محصولات اطفا از این کارخانه خارج شود.

مصطفی‌زاده خطاب به کارگران ادامه داد: بنده برای سومین بار است که کارآفرین نمونه کشور شده‌ام این موضوع را یاد گرفته‌ام زمانی که وارد اینچنین مجموعه‌هایی می‌شوم دغدغه‌های این آدم‌های بزرگ و کارآفرین را می‌دانم چقدر زیاد است. تک تک شما دغدغه ایشان هستید، شاید شما پشت دستگاه یا سیستم نشسته و مشغول کار باشید اما نمی‌دانید که صاحبان مجموعه چقدر روی شما تعصب دارند به فکر شما هستند  و در حال تلاش برای گسترده کردن سفره کارآفرینی هستند.

رئیس اتحادیه از طرف خود و اعضای هیئت مدیره اتحادیه لوح تقدیری را تقدیم محمد صالحی کرد و گفت: ما و شما نباید وظیفه خود را در قبال این کارآفرینان بزرگ‌ فراموش کنیم و همیشه باید حامی و پشتیبان آن‌ها باشیم.

سید علی چاوشی: به زودی با پشتکار و عشقی که دارید به صادرات خواهید رسید

سیدعلی چاوشی نایب رئیس اول نیز در مراسم تقدیر اظهار داشت: امروز طی بازدید از این مجموعه وقتی شما جوانان پرنشاط و سالم را در حال کار کردن دیدیم، بسیار خوشحال شدم، فعالیت شما یک کار مفید برای مملکت است. بسیاری کارگاه و کارخانه در کشور فعالیت می‌کنند اما این کارخانه متفاوت با دیگران و یک سرو گردن از بقیه بالاتر است. بنده سالیان سال است مرحوم صالحی و فرزندانش را می‌شناسم. محمد صالحی از کودکی فعال و پرنشاط بود و امروز نیز شاهد فعالیت، پشتکار و انگیزه وصف نشدنی وی بودیم. توضیحات تخصصی مدیرعامل آریاکوپلینگ در بخش‌های مختلف مجموعه بنده را شعف زده و متعحب کرد که چگونه یک مدیر جوان و امروزی به عنوان یک‌ متخصص و کارشناس به تمام بخش‌های تولید اشراف کامل دارد. در طول این بازدید وقتی توضیحات محمد را در مورد محصولات به همراه عشقی که در چشمانش موج می‌زد را دیدم مطمئن شدم این مجموعه با کمک شما موفقیت‌های بسیاری را پیش روی دارد و در آینده نه چندان دور صادرات گسترده به دیگر کشورها را خواهید داشت.

در پایان محمد صالحی ضمن تشکر از  اعضای هیئت مدیره به خاطر حضور و بازدید از آریاکوپلینگ، رو به کارکنان مجموعه کرد و گفت: من از همه شما سپاسگزارم و قدردان شما هستم. قطعا اگر وجود شما نبود امروز ما نمی‌توانستیم به این افتخارات دست پیدا کنیم. واقعیت این است این لوح به مجموعه و تک تک شما داده شده و از شما بابت این همدلی و برادری ممنونم و چون گذشته کنار یکدیگر این‌ مسیر را پیش خواهیم برد. امیدوارم در سال‌های بعد نیز هر بار که مسئولان محترم اتحادیه برای بازدید می‌آید با پیشرفت و توسعه مجموعه آریاکوپلینگ مواجه شوند و ما نفرات بیشتر و محصولات متنوع‌تری را داشته باشیم‌ و افتخار کنیم که در این‌ صنف فعالیت می‌کنیم.

نویسنده :

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 3
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

fireindex نمایشگاه مجازی صنایع ایمنی و اطفا تهران نمایشگاه تخصصی مجازی بهداشت،ایمنی،محیط زیست،انرژی ipas تبلیغات تبلیغات تبلیغات