پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - Thursday 15 November 2018

 

به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش هولماترو هلند، در این نمایشگاه به معرفی آخرین تکنولوژیهای ارائه شده توسط این شرکت در زمینه امداد جاده ای و امداد شهری شامل تجهیزات آوار برداری از قبیل جکهای بادی، بتن خردکن هیدرولیک، اره بتن بر و سیستم شمع گذاری ، تجهیزات اقدام سریع شامل ابزارهای دستی و باطری دار با قابلیت اطمینان بالا و بهترین بازدهی ارائه شده در بازار جهانی و ابزارهای فوق سبک هیدرولیک با نسبت قدرت به وزن بسیار بالا پرداخت.
همچنین به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات زیگلر آلمان، به معرفی برترین محصولات ارائه شده توسط لین این شرکت در زمینه تجهیزات آتش نشانی مبادرت ورزید، که اعم آن عبارتند از:
 
پمپ UP4 به عنوان قویترین و کارآمدترین پمپ آب پرتابل ارائه شده در بازار جهانی اقدام شد. این پمپ با سیستم کلاچ اتوماتیک، سه سیستم خنک کننده همزمان و بطور ویژه استفاده از سیستم خنک کننده بر مبنای آب و همچنین سیستم سوخت رسانی حین عملکرد، دارای بالاترین قابلیت اطمینان درمیان پمپهای هم نوع خود می باشد.
 
شیلنگهای آتش نشانی برزنتی و لاستیکی ساخت شرکت زیگلر از دیگر محصولات ارائه شده در این نمایشگاه بود که با توجه به سابقه بیش از یک قرن تولید این محصول توسط شرکت زیگلر به عنوان یکی از بهترینهای این صنعت ارائه تخصصی شیلنگهای تولید این شرکت برای کاربردهای گوناگون افتخار دیگری بود که در این رویداد به نمایش گذاشته شد.
 
پهباد آتش نشان تولیدی شرکت زیگلر به عنوان آخرین تکنولوژی نظارت و کنترل محل حادثه با بیشترین انعطاف پذیری و کمترین ریسک ابزار کارآمد دیگری بود که برای افزایش مانورپذیری و قابلیت اطمینان نیروهای امدادی و عملیاتی در این نمایشگاه ارائه شد.
علاوه بر موارد فوق در این نمایشگاه شرکت تجارت داناپایه اقدام به ارائه آخرین تکنولوژیهای مربوط به تجهیزات حفاظت فردی اعم از لباس و دستگاه تنفسی مدار بسته نمود که این مهم توام با معرفی نمایندگی جدید این شرکت در زمینه تولید لباس های تخصصی ایمنی اعم از لباسهای ویژه کار و عملیات براساس آخرین استاندارد روز دنیا، یعنی شرکت Grassi ایتالیا بود که این شرکت افتخار ارائه محصولات و خدمات این برند معتبر اروپایی را دارد.
test