سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - Tuesday 7 December 2021

کپسول

شرکت تجارت ایمنی نگین آریا درسال ۱۳۸۱ با هدف طراحی، تولید و ساخت تجهیزات صنعتی تاسیس شد. این شرکت در راستای طراحی قطعات صنعتی و تجهیزات ایمنی و همچنین طراحی کلیه محصولات خانگی ، قطعات خودرو و بهبود کیفیت اجناس ایرانی گام نهاد. همچنین پس از تلاش در بهبود کیفیت و ایجاد اشتغال در کشور ایران نسبت به احداث واحد صنعتی در سال ۸۶ و با تولید سالانه ۳۰۰ تن قطعات صنعتی آغاز به کار نمود. با تلاش شبانه روزی مهندسان شرکت در سال ۸۸ موفق به کسب گواهی ثبت اختراع از سازمان ثبت اختراعات کشور شد. با گذشت بیش از یک دهه این شرکت با نام تجاری کپسول پا به عرصه تجهیزات ایمنی گذاشت. کپسول با هدف ارائه خدمات تخصصی سلامت، ایمنی و محیط زیست به جامعه صنعتی کشور آغاز بکار نموده است. کپسول در حال حاضر در حوزه ایمنی (HSE) با بیش از ۶۰ برند روز دنیا آماده ارائه خدمات متفاوت در حوزه تجهیزات ایمنی می باشد. خدمات این شرکت شامل تهیه و تامین انواع وسایل ایمنی فردی و تجهیزات آتش نشانی بوده دارای کادر مجرب و مشاوره رایگان در این خصوص می باشد.

کپسول خود را موظف  می داند در تمامی بخش های این مجموعه از جمله فروش و خدمات پس از فروش و… به نیاز مشتریان توجه ویژه داشته باشد.

جهت رفاه مشتریان فروشگاه تجهیزات ایمنی کپسول فروش محصولات خود را به صورت آنلاین و حضوری که با ایجاد تفکر آینده گرا در کلیه سطوح و برآورده ساختن یک خرید مطمئن و آسان به همراه اصول فنی و کیفی قرار داده است.

کپسول با سرلوحه قرار دادن مشتری مداری از طریق تامین خواسته ها و رضایتمندی خود را متعهد به اصول زیر می داند:

رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و تلاش در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان، توسعه منابع انسانی از طریق بکارگیری نیروی متخصص آموزش دیده، بهبود مداوم سطح کیفی محصولات و انجام کار جهت دسترسی به بازارهای جدید و بزرگتر و فراهم نمودن شرایط همکاری و مشارکت با شرکت های صاحب نام منطقه و جهان است.

ما با اعتقاد کامل و عزمی راسخ از این سیستم پشتیبانی نموده و از همه همکاران انتظار داریم ضمن درک صحیح آن در جهت برآورده ساختن خواسته های مشتریان در جهت پیشبرد این اهداف و حصول رضایمتندی تمام تلاش خود را بکار گیرند.

 

 

 

کپسول midas kaya jogger

 

آدرس: تهران، خیابان هلال احمر، مجتمع اداری-تجاری نگین رازی، پلاک ۱۵۰، طبقه ۳ ، واحد ۱۲۶         

تلفن های تماس:

۵۵۶۸۸۱۶۵ – ۰۲۱

۵۵۶۸۸۲۶۴ – ۰۲۱

۵۵۶۸۸۸۳۵ – ۰۲۱

۵۵۶۸۸۸۳۶ – ۰۲۱

تلفکس: ۵۵۶۸۸۰۴۴ – ۰۲۱

fireindex نمایشگاه مجازی صنایع ایمنی و اطفا تهران نمایشگاه تخصصی مجازی بهداشت،ایمنی،محیط زیست،انرژی ipas تبلیغات تبلیغات تبلیغات