پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - Thursday 27 January 2022

کفش یحیی

تولید کننده تجهیزات ایمنی

 

 

گروه صنعتی یحیی علی رغم تولید کفش ایمنی با نام تجاری یحیی و Super3M و کفش های چرم مجلسی در تهیه و توزیع لوازم ایمنی از جمله انواع کلاه ایمنی ، ماسک های صنعتی و شیمیایی ، گوشی های صداگیر ، لباس کارهای مهندسی – شیمیایی – نسوز ، دستکش های صنعتی ، لوازم آتشنشانی و … فعالیت می کند.

کفش ایمنی | ‏Safety Shoes

کفش کار یا کفش ایمنی نوعی کفش است که برای استفاده در محیط‌ های کار طراحی و ساخته می‌شود. پرکاربردترین آن مجهز به زرهی فولادی در جلو کفش است که از آسیب دیدگی و قطع احتمالی انگشتان پا در موقع افتادن اجسام سنگین جلوگیری می‌کند. کفش کار یکی از اولین ضروریات برای رعایت ایمنی کار است.

کفی طبی | ‏Comfort Insoles

صندل‌ نوعی پاافزار رو باز و سبک است که معمولاً با بندی که در پشت مچ پا قرار می‌گیرد پوشیده می‌شوند. صندل‌ها به دلیل راحتی در مناطق گرم محبوبیتی فراوانی در بین مردم دارد.

ماسک | Mask

گروه صنعتی یحیی با سابقه بیش از ده سال در صنعت ایمنی کفش با توجه به مشکلات بوجودآمده جامعه به خاطر شیوع ویروس کرونا با توجه به پتانسیل های موجود وارد فاز تولید ماسک تنفسی شده است. در ادامه گزارشی از این رویداد مهم و همچنین صحبت های مهندس یوسف صدیقی مدیرعامل این مجموعه را خواهیم شنید.

YAHYA HEALTH MASK

 

محصولی جدید از برند یحیی

 

• ماسک سلامتی •

 

🔘 رویه با قابلیت شستشو

 

🔘 فیلتر ۵ لایه با قابلیت تعویض

 

http://bamna.ir/wp-content/uploads/yahya.mp4

بازدید اسحاق جهانگیری از مجموعه تولید ماسک یحیی: با حضور در شهرک صنعتی نصیرآباد رباط‌کریم و گروه صنعتی یحیی، خط تولید انواع ماسک پزشکی و فیلتردار مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.
در این خط تولید، روزانه ۳۰ هزار انواع ماسک فیلتردار و قابل استفاده در بیمارستان‌ها تولید می شود و نیازمندی‌های داروخانه‌ها و مراکز درمانی استان تهران را تامین می کند و برای ۴۰۰ نفر ایجاد اشتغال کرده است.

website:
www.yahyabrand.com
instagram:
www.instagram.com/yahyabrand
Admin:
@MarketingTLs
Call:
+۹۸۲۱۵۶۳۹۲۱۹۷
+۹۸۲۱۵۶۳۹۲۱۹۹
+۹۸۲۱۵۶۳۹۳۷۳۹
🇮🇷always safe.

fireindex صنایع ایمنی و اطفا تهران تبلیغات تبلیغات تبلیغات