پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - Thursday 19 July 2018
کد خبر : 9010
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۹:۴۰
بازدید: -

پدافند غیر عامل نقش موثری در پیشگیری از حوادث دارد


آتش نشاني اصفهان در تمامي مولفه هاي مديريت بحران بسيار خوب عمل كرده است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان: “پدافندغیرعامل” نقش موثری در پیشگیری از حوادث دارد مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به مبحث “۲۱ مقررات ملی ساختمان”، “پدافندغیرعامل” نقش موثری درهنگام بروز تهدیدات و پیشگری از حوادث و خطرات دارد و باید ازهرگونه بحران و خسارت های جانی و مالی جلوگیری کند. آتشپاد بزرگ زاد اظهار داشت: […]

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان: “پدافندغیرعامل” نقش موثری در پیشگیری از حوادث دارد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به مبحث “۲۱ مقررات ملی ساختمان”، “پدافندغیرعامل” نقش موثری درهنگام بروز تهدیدات و پیشگری از حوادث و خطرات دارد و باید ازهرگونه بحران و خسارت های جانی و مالی جلوگیری کند.

آتشپاد بزرگ زاد اظهار داشت: سازمان آتش نشانی به عنوان سازمان خدمات ایمنی، امدادی و بحران مدار سعی دارد موارد مرتبط به “پدافند غیرعامل” را به صورت جدی دنبال کند.

وی تاکید کرد: سازمان آتش نشانی سعی دارد برای هر پروژه شاخصهای فنی، دوری و اجتناب از خطر و بهبود سیستم های بهره برداری و همچنین “پدافند غیرعامل” برای مراکز و اماکن شهری، ساختمان های حیاتی و حساس و تاسیسات قابل اهمیت را مورد ارزیابی قرار دهد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: مبحث ۲۱ مقررا ت ملی ساختمان از ۲۱۷ زیربند الزامات قانونی آورده شده است که ۸۲ بند آن در چهارچوب وظایف این سازمان نیست لیکن تعداد ۱۳۲ بند آن در سازمان اجرا و انجام می شود بنابراین می توان نتیجه گرفت مبحث ۲۱ مقررات ملی ساختمان بالغ بر ۹۷ درصد در این سازمان و شهرداری اصفهان رعایت می شود .

بزرگزاد گفت: طبق مبحث ۲۱ رعایت اصول و مقررات ایمنی جهت ایمن سازی ساختمان ها و سازه های عمرانی از اولویت بالایی برخوردار است و طی سالهای اخیر توجه به ایمنی شهروندان در طرحهای شهری به سرعت افزایش یافته و تامین آن تبدیل به یک هدف مهم این طرحها شده است.

منبع : ناموجود
نویسنده : ناموجود

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 425
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نهمین نمایشگاه حفاظتی،امنیتی،پلیسی،ایمنی و آتش نشانی HSE  اصفهان چهارمین کنگره آسیاپاسفیک طب نظامی سام پاک پایرو نمایشگاه مجازی اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گازایران نهمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد هفدهیمن نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی،امنیتی و ایمنی تبلیغات
test