سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - Tuesday 21 November 2017
کد خبر : 9010
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۹:۴۰
بازدید: بازدید: 6811

پدافند غیر عامل نقش موثری در پیشگیری از حوادث دارد


آتش نشاني اصفهان در تمامي مولفه هاي مديريت بحران بسيار خوب عمل كرده است

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان: “پدافندغیرعامل” نقش موثری در پیشگیری از حوادث دارد مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به مبحث “۲۱ مقررات ملی ساختمان”، “پدافندغیرعامل” نقش موثری درهنگام بروز تهدیدات و پیشگری از حوادث و خطرات دارد و باید ازهرگونه بحران و خسارت های جانی و مالی جلوگیری کند. آتشپاد بزرگ زاد اظهار داشت: […]

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان: “پدافندغیرعامل” نقش موثری در پیشگیری از حوادث دارد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به مبحث “۲۱ مقررات ملی ساختمان”، “پدافندغیرعامل” نقش موثری درهنگام بروز تهدیدات و پیشگری از حوادث و خطرات دارد و باید ازهرگونه بحران و خسارت های جانی و مالی جلوگیری کند.

آتشپاد بزرگ زاد اظهار داشت: سازمان آتش نشانی به عنوان سازمان خدمات ایمنی، امدادی و بحران مدار سعی دارد موارد مرتبط به “پدافند غیرعامل” را به صورت جدی دنبال کند.

وی تاکید کرد: سازمان آتش نشانی سعی دارد برای هر پروژه شاخصهای فنی، دوری و اجتناب از خطر و بهبود سیستم های بهره برداری و همچنین “پدافند غیرعامل” برای مراکز و اماکن شهری، ساختمان های حیاتی و حساس و تاسیسات قابل اهمیت را مورد ارزیابی قرار دهد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: مبحث ۲۱ مقررا ت ملی ساختمان از ۲۱۷ زیربند الزامات قانونی آورده شده است که ۸۲ بند آن در چهارچوب وظایف این سازمان نیست لیکن تعداد ۱۳۲ بند آن در سازمان اجرا و انجام می شود بنابراین می توان نتیجه گرفت مبحث ۲۱ مقررات ملی ساختمان بالغ بر ۹۷ درصد در این سازمان و شهرداری اصفهان رعایت می شود .

بزرگزاد گفت: طبق مبحث ۲۱ رعایت اصول و مقررات ایمنی جهت ایمن سازی ساختمان ها و سازه های عمرانی از اولویت بالایی برخوردار است و طی سالهای اخیر توجه به ایمنی شهروندان در طرحهای شهری به سرعت افزایش یافته و تامین آن تبدیل به یک هدف مهم این طرحها شده است.

منبع : ناموجود
نویسنده : ناموجود

نمایشگاه cpse نمایشگاه isaf نمایشگاه cpse
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامپاک پایرواجلاس سالانه جوامع ایمن ایراننمایشگاه ایپاس 2017کنفرانس ملی مدیریت کلانشهر ها سومین همایش تخصصی رفتار شناسی حریقتبليغات تبليغات
test