دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - Monday 25 June 2018

 

 بهانه همایش سالیانه صنایع ایمنی و اطفاء تهران، 9 اسفند 94، هتل بین‌المللی لاله گزارش اختصاصی پایگاه خبری بامنا با مهندس روبرت نیسان:

– برنامه شما برای سال ۹۵ چیست؟

در سال آتی در نظر داریم که در جهت تهیه، تامین و توزیع کالاهای آتش‌نشانی و همچنین تجهیزات ایمنی از آخرین دستاوردها و فناوری‌های صنایع‌های بزرگ بین‌المللی استفاده کرده و محصولات معتبر، دارای گواهینامه‌های بین‌المللی و با خدمات پس از فروش مطلوب و ایده‌ آل به جامعه‌ حرفه‌ای کشور ارائه دهیم. برنامه‌های دیگری هم برای مشتریان وفادار مجموعه داریم که در همایش ۹ اسفند، برای مشتریان فعلی و جدیدمان تشریح می‌کنیم. حضور جدی‌تر در بازارهای منطقه‌ای به‌منظور ارائه خدمات مهندسی و همچنین حمایت از کارشناسان علاقمند به اطلاعات و مفاهیم فنی پروژه‌های HSE هم از دیگر تمهیدات ما برای سال جدید کاری است که در اجرای همه آنها از نظرات خوب همکاران استقبال خواهیم کرد.

– صحبت پایانی؟

در نهایت از همکاران عزیز فعال در ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق، پایگاه خبری بامنا و در مجموع موسسه فرارسانه بابت اطلاع‌رسانی این همایش و سایر خدماتی که به مجموعه ما ارائه می‌دهند، تشکر و قدردانی می‌کنم. البته همین میزان توقع هم از مجموعه فرارسانه کم است چون با اقداماتی که در سطح کشور و حتی نمایشگاه‌های خارجی انجام می‌دهند، باید روی شما بیشتر حساب باز کنیم.


در مورد صنایع ایمنی اطفاء تهران:

صنایع فنی بازرگانی صنایع ایمنی و اطفاء تهران (سهامی خاص) در اسفندماه ۱۳۶۴ شمسی با هدف تولید و فروش تجهیزات ایمنی و آتش‌نشانی، همچنین سرویس و کنترل شارژ خاموش‌کننده‌های دستی حریق آغاز بکار نمود. سپس به منظور گسترش فعالیت‌های خود، با بهره‌گیری مجموعه‌ای از مدیران و کارشناسان خبره و مجرب در زمینه ارائه خدمات بهداشت، ایمنی و محیط زیست فعالیت چشمگیر خود را ادامه داده و هم اکنون با داشتن تمامی مجوزهای رسمی از مراجع ذی‌صلاح کشور، بعنوان پیشرو در ارائه خدمات HSE-MS به سازمان‌ها، موسسات، طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی کشور مطرح و صاحب نظر می‌باشد.

صنایع ایمنی و اطفاء تهران با بکارگیری دانش فنی روز و همکاران متخصص و دلسوز خود در حال حاضر بعنوان یک صنایع پیشتاز و نوآور در عرصه خدمات سلامت کار و مشاوره فنی و مهندسی در زمینه HSE مطرح است و از آن می‌توان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین صنایع‌های بخش خصوصی در کشور نام برد.


اهداف برگزاری این همایش:

یکی از اهداف صنایع صنایع ایمنی و اطفاء تهران، حضور فعال در نمایشگاه‌های بین‌المللی منجمله نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین برگزاری همایش سراسری جهت مدیران، کارشناسان و مسئولین HSE در سطح کشور می‌باشد. در سال جاری نیز در نظر داریم سومین همایش سراسری را بصورت رایگان در روز یکشنبه نهم اسفندماه سال ۱۳۹۴، با محوریت معرفی تکنولوژی و دستاوردهای جدید در حوزه آتش‌نشانی با مشارکت و همکاری نمایندگان خارجی کمپانی‌های CTS ایتالیا، ETCHE فرانسه و Systems هندوستان در هتل بین‌المللی لاله برگزار کنیم. CTS تولیدکننده سیلندرهای کامپوزیتی دستگاه‌های تنفسی با کیفیت بسیار بالا از ایتالیاست، ETCHE فرانسه انواع چکمه‌های لاستیکی حرفه‌ای را تولید می‌کند و کمپانی هندی Systems انواع لباس‌های عملیاتی آتش‌نشانی بالاخص نوع PBI را ارائه می‌کند. در این همایش سعی می‌شود که معرفی دستاوردها بصورت کاملا کاربردی صورت گیرد. البته سخنرانی به زبان انگلیسی است که میهمانان عزیز می‌توانند توسط همکارانم از ترجمه همزمان بهره‌مند گردند.


 میهمان های این همایش:

مدعوین این سمینار شامل مدیران محترم عملیاتی سازمان‌های آتش‌نشانی و خدمات ایمنی استان‌ها و شهرستان‌های کشور، مدیران و مسئولین محترم HSE صنایع‌های نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع مهم و استراتژیک کشور نظیر: سازه و تاسیسات، مترو، معادن، فولاد، داروسازی، خودروسازی و … هستند. همکاران من در مجموعه ایمنی و اطفاء تهران آمادگی دارند تا میزبان علاقمندان از سایر حوزه‌های دیگر هم باشند که این عزیزان می‌توانند با دفتر ما تماس بگیرند تا در اولویت حضور قرار بگیرند.

 

زمان برگزاری همایش: ۹ اسفندماه ، هتل بین المللی لاله

تلفن تماس: ۰۲۱-۶۶۲۰۲۵۲


وب سایت صنایع ایمنی و اطفاء تهران

 
گزارش های این همایش:

* پوشش خبری این رویداد بر عهده پایگاه خبری بامنا بوده است

نهمین نمایشگاه حفاظتی،امنیتی،پلیسی،ایمنی و آتش نشانی HSE  اصفهان سام پاک پایرو نمایشگاه مجازی اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گازایران نهمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد هفدهیمن نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی،امنیتی و ایمنی تبلیغات
test