دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - Monday 25 June 2018

وب سایت بامنا به آدرس اینترنتی bamna.ir فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست آغاز نموده و در حال حاضر تنها پایگاه خبری بهداشت ایمنی محیط زیست کشور می باشد. مهم ترین فعالیت های این وب سایت، اخبار و گزارش های روز و تخصصی در زمینه های ایمنی می باشد. این پایگاه خبری همچنین حامی رسانه ای تمام نمایشگاه ها، همایش ها، کنفرانس ها و رویدادهای داخلی و خارجی می باشد. پایگاه خبری بامنا بعنوان اولین پایگاه خبری بهمراه مجوز از وزارت ارشاد در کشور می باشد که روزانه بیش از ده خبر تولیدی در زمینه های مختلف داخلی و خارجی دارد.

http://bamna.ir/wp-content/uploads/bamlog4.png

مهم ترین زمینه فعالیت های این پایگاه خبری:

معرفی وب سایت بامنا

معرفی وب سایت بامنا

 

مفهوم HSE در همه جای دنیا بهداشت، ایمنی و محیط می باشد که وب سایت های زیادی در این زمینه فعالیت های مختلفی دارند و پایگاه خبری بامنا یکی از مهم ترین این پایگاه ها در کشور است. این پایگاه خبری با هدف رشد و ارتقاء بهداشت ایمنی محیط زیست فعالیت های چشمگیری داشته است. از جمله این فعالیت ها حضور در تمام نمایشگاه ها و همایش های مخلفت در این زمینه است. بامنا از تمام غرفه داران در نمایشگاه های مرتبط گزارش های تصویری و مکتوب دریافت کرده و تمام آن ها را در وب سایت و شبکه های اجتماعی خود با هدف ترویج ایمنی منتشر می کند.

نهمین نمایشگاه حفاظتی،امنیتی،پلیسی،ایمنی و آتش نشانی HSE  اصفهان سام پاک پایرو نمایشگاه مجازی اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گازایران نهمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد هفدهیمن نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی،امنیتی و ایمنی تبلیغات
test