یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - Sunday 22 May 2022
کد خبر : 33741
تاریخ انتشار : جمعه 21 ژانویه 2022 - 18:10
بازدید: -

تصمیمات جدید شهرداری تهران برای تامین مسکن آتش‌نشانان:

روزهای خوش آتش نشانی


جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در خصوص رسیدگی به وضعیت معیشتی پرسنل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: بازبینی و بازنگری ساختار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با رویکرد کیفی سازی سطوح و پست های ثابت سازمانی و رفع خلأهای ساختاری در بخش‌هایی از مأموریت‌ها و فعالیت‌های مرتبط، و کمک به بهره مندی کارکنان زحمتکش سازمان به ویژه در حوزه عملیات با […]

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در خصوص رسیدگی به وضعیت معیشتی پرسنل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: بازبینی و بازنگری ساختار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با رویکرد کیفی سازی سطوح و پست های ثابت سازمانی و رفع خلأهای ساختاری در بخش‌هایی از مأموریت‌ها و فعالیت‌های مرتبط، و کمک به بهره مندی کارکنان زحمتکش سازمان به ویژه در حوزه عملیات با هدف امکان ارتقاء آن ها و استفاده از مزایای مربوطه در فواصل زمانی کوتاه‌تر در دستور کار هیئت مدیره سازمان قرار گرفت.
بهرامی ادامه داد: ضمن تصویب فرایند اقدام در شورای سازمان، عنقریب پس از تایید نهایی شهردار تهران به عنوان ریاست شورای سازمان، اجرایی و عملیاتی خواهد شد.
وی از تامین اعتبار لازم برای افزایش مزایای غیر مستمر پرسنل آتش نشانی خبر داد و گفت: این مزایا شامل(اضافه‌کاری، تعطیل کاری، هزینه غذا، ایاب و ذهاب) برای سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ است که بخشی از آن در قالب افزایش این مبالغ در حقوق دی پرداخت و اجرایی شده است.
 معاون شهردار تهران گفت: این افزایش به نحوی خواهد بود که بخشی از خدمات پرسنل زحمتکش آتش نشانی را براساس دستورالعملی که در هیئت مدیره به تصویب خواهد رسید، جبران می کند.
وی ادامه داد: به منظور پاسخ به مهمترین چالش معیشتی پرسنل خدوم آتش نشانی، هیئت مدیره ضمن بررسی طرح مدیرعامل سازمان در خصوص تامین مسکن پرسنل آتش نشانی هم تصمیماتی گرفت. قرار شد مدیر عامل سازمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به تهیه بانک اطلاعات مسکن پرسنل اقدام و نتایج آن جهت بررسی به هیأت مدیره اعلام شود.
 وی افزود: همچنین از طریق سازمان املاک و شهرداری مناطق ۱۸ – ۱۹ –۲۱ – ۲۲ اراضی مستعد قابل بارگذاری با قید شرط مالکیت شهرداری تهران جهت اخذ نظر شهردار تهران معرفی شود.البسه استحقاقی سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ حداکثر تا پایان تیرماه سال آتی تامین و مواردی که قبلاً تهیه شده نیز توزیع شود.
بهرامی در خصوص صندوق تامین معیشت پرسنل آتش نشانی گفت: حداکثر تا پایان بهمن‌ طرح لازم در این زمینه تهیه و به هیئت مدیره جهت بررسی اعلام شود.

بازدید معاون خدمات شهری شهرداری تهران از ایستگاه ۱۲۸ آتش نشانی


معاون خدمات شهری شهرداری تهران از ایستگاه ۱۲۸ آتش نشانی واقع درپارک جنگلی سرخه حصار بازدید کرده و با آتش نشانان به گفتگو پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، مهندس جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران به همراه علی احمدی شهردار منطقه ۱۳ و هیئت همراه به صورت سرزده در ایستگاه ۱۲۸ در پارک جنگلی سرخه حصار حضور پیدا کرده وضمن بازدید از تجهیزات، خودروها و امکانات ایستگاهی، با آتش نشانان دیدار و در خصوص مشکلات معیشتی و رفاهی آتش نشانان از جمله مسکن گفتگو کرد.

منبع :
نویسنده :

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

fireindex صنایع ایمنی و اطفا تهران تبلیغات تبلیغات تبلیغات