دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - Monday 20 August 2018
کد خبر : 9900
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
بازدید: -

راه حل حفاظتی جدید سایبرگارد


راه حل حفاظتی جدید سایبرگارد

شرکت سامانه های تلکو (Telco) از راه حل حفاظتی سایبری جدید خود برای از بین بردن بسیاری ازآسیب پذیری های امنیتی مرتبط با استقرار زیرساخت ها و فناوری های SDN وNFV رونمایی کرد. برخلاف شبکه های مخابراتی سنتی که با به کارگیری راه حل های امنیتی کامل و به راحتی در دسترس زیر ساخت هایی بسته و حفاظت شده ای هستند، شبکه های  SDN و […]

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

شرکت سامانه های تلکو (Telco) از راه حل حفاظتی سایبری جدید خود برای از بین بردن بسیاری ازآسیب پذیری های امنیتی مرتبط با استقرار زیرساخت ها و فناوری های SDN وNFV رونمایی کرد.

برخلاف شبکه های مخابراتی سنتی که با به کارگیری راه حل های امنیتی کامل و به راحتی در دسترس زیر ساخت هایی بسته و حفاظت شده ای هستند، شبکه های  SDN و NFV مبتنی بر نرم افزار بوده وبه طور باز و برای کنترل از راه دور طراحی شده اند. این کار باعث ایجاد آسیب پذیری امنیتی ذاتی از جمله تهدید مداوم هک شدن و بدافزارها و سایر حملات مرتبط با امنیت سایبری می گردد.

راه حل جدید NFV سایبرگارد متشکل از حس گرهای پیشرفته نظارت شبکه تعبیه شده در پلتفرم مجازی سازی Cloudmetro تلکو و یک موتورآنالتیک داده های بزرگ و یک کنترلر SDNنصب شده در Edgegenie Orchestratorتلکو می باشد. حس گرهای پیشرفته نظارت شبکه NFV Cyberguard به طور مداوم اطلاعات سطح برنامه های کاربردی را از سراسر شبکه جمع آوری می کند و و یک بانک اطلاعاتی  مستمر از رفتار مورد انتظار شبکه را سازماندهی می کند. سپس این اطلاعات به یک موتور آنالتیک داده های بزرگ داده می شود که نظارت ها و اعلام هشدار های بدون تاخیر زمانی را برای رفتارها یا فعالیت های غیرعادی شبکه مانند جریان تهدیدات پیشرفته مداوم (APTs) و تلاش های عدم پذیرش مستقیم خدمات  (DDoS) بر روی زیر ساخت مجازی سازی شبکه (NFVI), تهدیدات دسترسی از راه دور و حملات خاص به برنامه های کاربردی (VMs) و حملات کلاهبرداری به تمام لایه های شبکه باز را فراهم می کند. هنگامی که ناهنجاری ها شناسایی شدند، NFV Cyberguard بلافاصله کنترلر SDN را برای اعمال سیاست های از پیش تعریف شده و انجام اقدام فوری شبکه ی گسترده فعال می کند تا تهدیدات را قبل از بروز آسیب خنثی نماید.

با استفاده از NFV Cyberguard به عنوان یک مجازی ساز عملکرد شبکه (NFV) دستگاه Cloudmetro در مرز شبکه_ نزدیکترین نقطه به تمام نقاط پایانی_ مستقر است. این راه حل برای متخصصان حرفه ای ارائه دهنده ی خدمات امنیتی امکان تشخیص پیشرفته در سطح پزشکی قانونی و یک تجزیه و تحلیل بدون تاخیر زمانی از تهدایدات شبکه، دید کامل از کل شبکه و توانایی اعمال سیاست های امنیت سایبری برای کل زیرساخت ها را فراهم می کند.

آقای Ariel Efrati، مدیر عامل شرکت سامانه های Telco دراین رابطه گفت: ” مزایای فناوری SDN و NFV روشن است، اگرچه به طور همزمان، خطرات امنیتی مرتبط با این فناوری نیز باید مورد توجه قرار گیرند”.” ما مفتخریم که با استفاده از یک به کارگیری منحصربفرد از نوآوری های جدید NFV در راه حل حفاظت سایبری جدیدمان به آسیب پذیری های امنیتی فعال شده توسط این دو فناوری پرداخته ایم”.

اکنون نسخه مجازی راه حل جدید حفاظت سایبری شرکت تلکو با نام Vcyberguard نیز در دسترس است و به ارائه دهندگان خدمت اجازه می دهد تا امنیت را به عنوان یک خدمت به مشتریان شرکتی خود ارائه دهد. Vcyberguard به عنوان یک برنامه کاربردی تلکو در دستگاه مجازی ساز Cloudmetro اجرا می شود و ارائه دهندگان خدمت را قادر می سازد تا به مشتریان خود خدمات امنیتی و مدیریت فن آوری اطلاعات با ارزش تری را ارائه دهد.

 منبع: سکیوریتی وردهتل

منبع : ناموجود
نویسنده : ناموجود

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 938
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

test