شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - Saturday 20 October 2018

دومین المپیاد آتش نشانان وزارت نفت عسلویه

 

توضیحات المپیاد:

به منظور فراهم آوردن زمینه لازم برای تحرک بیشتر کارکنان آتش نشانی و بالا بردن سطح آمادگی ایشان در مقابله با شرایط اضطراری مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست وزارت نفت با همکاری چهارشرکت اصلی و میزبانی یکی از آن شرکتها ، قصد دارد با تدوین برنامه جامع بر اساس خرد جمعی و استانداردهای موجود اقدام به برگزاری المپیاد آتش نشانان به صورت دوسالانه نماید. لذا مشارکت کلیه شرکت ها در تحقق این امر الزامی است.

 

اهداف عبارتند از:

  • ایجاد انگیزه جهت ارتقای توان جسمی، فنی و عملیاتی آتش نشانان جهت مقابله با حریق و حوادث احتمالی
  • ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین آتش نشانان به هنگام شرکت در حوادث بین منطقه ای
  • به اشتراک گذاری دانش ،تجربه و مهارت آتش نشانان با یکدیگر
  • آشنایی با مواد مسابقات آتش نشانان و امداد گران کشور
  • آشنایی پرسنل آتش نشان صنعت نفت ایران با یکدیگر و ایجاد مودت و دوستی بین آنها

 

دومین دوره مسابقات آتش‌نشانان وزارت نفت

دومین دوره مسابقات آتش‌نشانان وزارت نفت با حضور ۱۳ تیم از شرکت‌های: ملی نفت، پتروشیمی، پالایش و پخش و گاز ایران، چهارشنبه ۲ دی تا شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ در محل ورزشگاه منطقه ویژه اقتصادی، انرژی پارس (عسلویه) برگزار می‌شود.

میزبان اصلی برگزاری این دوره از مسابقات که بازیکنان آن، برندگان مسابقات آتش‌نشانان و میهمانان آن، روسای ایمنی و آتش‌نشانی زیرمجموعه‌های وزارتخانه، شامل: شرکت ملی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش هستند، شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد است که آنرا در ورزشگاه مرکزی منطقه ویژه انرژی پارس (عسلویه) برگزار خواهد نمود.

پوشش خبری و تصویری این رویداد مهم و استراتژیک، در خارج از صنعت نفت و همچنین تهیه، تدوین، انتشار و توزیع ویژه‌نامه رسمی مسابقات (در دو نوبت، شامل: یک نوبت، گزارش تصویری و نوشتاری مسابقات و یک نوبت، گزارش نهایی و نتایج برگزاری مسابقات) توسط موسسه فرارسانه انجام می‌پذیرد.

این ویژه‌نامه و لوح فشرده حاوی گزارش کامل برگزاری رویداد، پس از برگزاری مسابقات، برای کلیه مشارکت‌کنندگان در صنعت نفت و همچنین شرکت‌های کارفرمایی و پیمانکاری ایمنی و آتش‌نشانی صنعت نفت، در سراسر کشور ارسال می‌شود.

درصورت تمایل به حضور در این ویژه‌نامه با موسسه فرارسانه (شماره ۶۶۱۲۴۵۲۷ – ۶۶۱۲۴۵۳۷ ۸۸۰۶۵۶۹۴ – ۸۸۲۱۰۹۵۰ – غلامیان ۰۹۱۲۵۸۴۹۶۵۰) تماس بگیرید.

 

زمان: ۲ لغایت ۵ دی ماه ۹۴

مکان: عسلویه(شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد، HSE منطقه پارس)

test