دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - Monday 24 September 2018
کد خبر : 9856
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
بازدید: -

خودروی جدید چند منظوره سرویس‌های اضطراری


کانون مرکزی Terberg Fire& Rescue در نمایشگاه امسال در انگلستان حضور داشتند. تولید آنها خودرویی بود با تعداد زیادی خودرو‌های آتش‌نشانی به نام Telstar . طراحی منحصربه‌فرد برای فراهم کردن خدمات آتش‌نشانی و پشتیبانی آمبولانس باعث شده تامین خودرو پاسخگوی نیاز همزمان به آتش‌نشانی در آمبولانس باشد. این محصول همچنین محصولات دیگری را نیز نمایش داد، مانند: مارک‌های پیشتاز شامل شاخه TFT برانگیخته شده با […]

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

کانون مرکزی Terberg Fire& Rescue در نمایشگاه امسال در انگلستان حضور داشتند. تولید آنها خودرویی بود با تعداد زیادی خودرو‌های آتش‌نشانی به نام Telstar .

طراحی منحصربه‌فرد برای فراهم کردن خدمات آتش‌نشانی و پشتیبانی آمبولانس باعث شده تامین خودرو پاسخگوی نیاز همزمان به آتش‌نشانی در آمبولانس باشد.

این محصول همچنین محصولات دیگری را نیز نمایش داد، مانند: مارک‌های پیشتاز شامل شاخه TFT برانگیخته شده با یک سیستم دریچه چرخ نگهدار و فن‌هایی با طراحی‌های جدید، دوربین‌های عکاسی گرمایی Flir و تیم شست‌و‌شو SCBA.

Alisdair Couper  مدیریت می‌گوید: در Terberg ، ما تیم اورژانس را با خودرو‌ها و تجهیزات آتش‌نشانی تلفیق کرده‌ایم.

محصول جدید عهدی به پیشرفت‌های اخیر در لیست محصولات ۲۰۱۵ ما بوده است. خلاقیت در ابزار‌های جدید پیشرفت‌های متوالی برای صنعت ایجاد می‌کند.

خودروی جدید آتش نشانی  Terberg

Telstar بر پایه دو محور فوق‌العاده Mercedes Sprinter با اسکلت ۵ تنی و براساس ترکیب کلی مشترک اختصاصی Terberg مشترک با آتش‌نشانی و تجهیزات کمک‌های اولیه در شرایط اضطراری طراحی شده است. Telstar در ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهری، بر اساس واکنش در هشت دقیقه طراحی شده است .

محفظه آمبولانس به‌طور کامل سازگار در عقب کامیون است، با توجه به مقررات، یک J آمبولانس کامل با دسترسی آسان برای اپراتور تولید شده است. این بخش از خودرو جایگاه برانکار را خود بارگذاری و الزامات  پزشکی را پشتیبانی می‌کند .

محفظه وسط جایگاه تجهیزات آتش‌نشانی، از جمله یک پمپ Hale HPX75 ، یک قرقره شلنگ ۶۰ متری و ۵۰۰ لیتر آب، همراه با دستگاه کامل تنفسی و تجهیزات برش سریع را شامل می‌شود. Telstar برای حمل در صورت نیاز با گنجایش چهار خدمه، طراحی شده است. دیگر تنظیمات Telstar موجود، برای الزامات خدمات آتش نشانی فردی طراحی شده است .

” ادعای Alisdair Couper “، با استفاده از این رویکرد مشترک آتش‌نشانی Telstar می‌تواند در مقایسه با موتور جدید آتش و همچنین ارائه کامل پشتیبانی برای اولین واکنش آمبولانس تعداد قابل‌توجهی را نجات می‌دهد. اولین Telstar در خدمت Devon and Somerset Fire and Rescue در حال حاضر در مرحله ارزیابی است.

تجهیزات آتش‌نشانی جدید از  Terberg

به عنوان قسمتی از تجهیزات وسیع خدمات آتش‌نشانی برای اولین بار در Terberg در ESS دیده شد، مارک جدید TFT بود. به‌علاوه سیستم دریچه‌ای  این سیستم می‌تواند عملکردهای شاخه‌های آتش‌نشانی را کامل کند. عملگر کنترل جریال شاخه‌ کاملی را فقط با یک دست فراهم کند و به دست دیگر اجازه بدهد تا همواره انتخاب جریان را کنترل کند.

عملگرهای کنترل‌کننده ما سری برانگیخته کننده به روانی و راحتی از طریق تنظیم جریان شاخه‌ها و میزان فشار و توانایی نگهداری وضعیت دریچه‌های متعدد در جهت عملگر، عمل می‌‌کنند.

همچنین در نمایشگر دوربین‌های گرمایی FLIR K2 ، K65  برای آتش‌نشان‌ها موجود بود که قابل اطمینان و به‌صرفه است و طراحی بخصوص آن برای کاربردهای آتش‌نشانی در شرایط وخیم است.

FILR جدید NFPA به آتش‌نشان‌ها اجازه می‌دهد تا در شرایط سخت با وضوح بیشتری ببینند، حساب شده‌تر عمل‌ کنند و فرد آسیب‌دیده را راحت‌تر پیدا کنند.

در راستای همین محصولات‌، این شرکت، فن‌های جدیدی را که با نیروی باطری کار می‌کنند و از فناوری Easy Pow’Air  استفاده می‌کنند، تولید کرد.

با کامل شدن محصولات جدید، موضوع جزئیات بازآرایی بین Terberg و Meiko بود تا برای اولین واحد شستشو SCBA اتوماتیک به عنوان شوینده ماسک‌ها ، دستگاه‌‌های تنفس و ضدعفونی‌کننده با هم همکاری کنند.

Alisdair Couper   اضافه کرد: ESS یک ابداع جالب برای Terberg بود، زیرا به بازدیدکنندگان امکان دیدن آخرین نوآوری‌ها در زمینه عملکردشان را می‌داد.

منبع:ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق ۱۹

منبع : ناموجود
نویسنده : ناموجود

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

test