یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - Sunday 18 November 2018
کد خبر : 21765
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
بازدید: -

خبر

جک های بادی جدید ۱۲ بار هولماترو


۵
هولماترو جک های بادی 12 بار جدید را معرفی کرده است که برای بالابردن امن و کنترل شده اجسام سنگین طراحی شده است. با 50% قدرت بیشتر.  جک های بادی جدید در مقایسه با بالشتکهای 8 بار، به میزان 50% ظرفیت بیشتر ارائه می کند. این جکها همراه با  سیستم کنترل جدید که وزن کمی دارد به شما امکان می دهد که از این قدرت به صورت امن و کنترل شده استفاده کنید. در سری جدید جک های بادی بسیاری از ویژگی های کاربر دوست[1] تعبیه شده تا شما عملیات را با ایمنی و سهولت بیشتر انجام دهید.

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

نهایت امنیت و کنترل همراه با ۵۰% نیروی بالابرندگی بیشتر

هولماترو جک های بادی ۱۲ بار جدید را معرفی کرده است که برای بالابردن امن و کنترل شده اجسام سنگین طراحی شده است. با ۵۰% قدرت بیشتر.  جک های بادی جدید در مقایسه با بالشتکهای ۸ بار، به میزان ۵۰% ظرفیت بیشتر ارائه می کند. این جکها همراه با  سیستم کنترل جدید که وزن کمی دارد به شما امکان می دهد که از این قدرت به صورت امن و کنترل شده استفاده کنید. در سری جدید جک های بادی بسیاری از ویژگی های کاربر دوست[۱] تعبیه شده تا شما عملیات را با ایمنی و سهولت بیشتر انجام دهید.

 

بالابرندگی امن و کنترل شده

دکمه های تنظیم باد همراه با فشارسنج های تعبیه شده روی سیستم کنترلی، امکان تنظیم[۲] جریان هوا بصورت کنترل شده و دقیق را فراهم می کند.  در این سیستم، بالابردن بار بلافاصله پس از رها کردن دکمه کنترل، متوقف می شود و با وجود شیرهای یکطرفه جریان باد در سیستم کنترل،  امکان افت فشار و یا انتقال فشار از یک جک به جک دیگر وجود ندارد و در این حالت بار بصورت کاملا ثابت و ایمن در محل خود باقی خواهد ماند. ضمنا جهت افزایش ایمنی، کوپلینگ های متصل به شیلنگ و دستگاه کنترل، در دو مرحله آزاد می شوند: این کار سبب تخلیه فشار قبل از آزاد شدن کوپلینگها خواهد شد .

بوسیله فشارسنج های تعبیه شده روی دستگاه کنترل شما براحتی میتوانید میزان فشار ورودی به سیستم را چک و کنترل کنید  و به لطف وجود چراغ های LED در فشارسنج ها، کنترل آن در تاریکی نیز براحتی امکان پذیراست. برای دید بهتر جک های بادی هم ،  نوارهای شبنما در دو طرف جک چاپ شده است.

۲

کاربری راحت

افزایش در ظرفیت و قدرت جابجابی بار به این معنا است که شما می توانید بار مشابهی را( از نظر میزان وزن ) با جک بادی کوچکتر و با وزنی کمتر نسبت به جک های سری قبل انجام دهید. برچسب های تعبیه شده بر روی هرجک بادی با نشان های دیداری مربوط به میزان ارتفاع بالابرندگی ، سریعا به شما کمک می کند تا جک مناسب را انتخاب کنید. ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر جکهای سری جدید هولماترو سبب شده تا جابجایی و نیز انجام عملیات با آنها ساده تر شود. مخصوصا با وجود دستگیره های حمل جدید یکپارچه و ولکانیزه شده.

برای سهولت قراردادن جک ها روی سطحی زبر و ناهموار، پدهایی لغزنده[۳] بر روی آنها تعبیه شده است. ضمنا جهت جابجایی جک ها بصورت عمودی، حلقه هایی در دو طرف جک برای قراردادن قلاب یا طناب موجود است. همچنین جهت کمک و سهولت در قراردادن یک جک کوچکتر روی جک بزرگتر، دایره های شبنما روی مرکز  هر دوطرف جک تعبیه شده است .

۳

داری ۱۲ مدل موجود

سری جدید جک های بادی هولماترو دارای ۱۲ مدل با ظرفیت های مختلف از ۲ الی ۹۳ تن می باشد. این سیستم جدید با تمامی استانداردهای ایمنی از جمله EN 13731 سازگاری دارد.

[۱] User friendly

[۲] Regulation

[۳] Sliding

نویسنده :

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

test