دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - Monday 24 September 2018
کد خبر : 17891
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
بازدید: -

به همت متخصصین ستاد مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران

تهیه و تدوین کتاب الزامات مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست، پدافندغیرعامل


کتاب الزامات مدیریت HSE
مدیریت HSE شرکت ملی نفت در راستای توسعه نظام مدیریت HSE در سطح شرکت ملی نفت اقدام به تهیه و تدوین کتاب الزامات مدیریت بهداشت، ایمنی،محیط‌زیست، پدافندغیرعامل در ۲ جلد نموده است.

به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

 

سیاوش درفشی مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران خبر داد: رونمایی از کتاب الزامات مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست،پدافندغیرعامل

مدیریت HSE شرکت ملی نفت در راستای توسعه نظام مدیریت HSE در سطح شرکت ملی نفت اقدام به تهیه و تدوین کتاب الزامات مدیریت بهداشت، ایمنی،محیط‌زیست، پدافندغیرعامل در ۲ جلد نموده است. کتاب الزامات مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست، پدافندغیرعامل حاوی کلیه راهنماها و دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌هایی است که از شهریور سال ۱۳۹۴ با رویکرد توسعه نظام مدیریت HSE در شرکت ملی نفت ایران طرح‌ریزی و جهتاجرا در سطح شرکت‌ها جاری‌شده است.
وی در ادامه افزود:فرایند طرح‌ریزی نظام مدیریت HSE با رویکرد چرخه PDCA به‌طور یکپارچه از مرحله سیاست‌گذاری و تدوین خط‌مشی‌ها در فرایندهای کلیدی شرکت (اکتشاف، توسعه و بهره‌برداری و تولید و ذخیره‌سازی و انتقال) در قالب راهنماها شروع و با تدوین رویه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی منطبق بر راهنماهای صادره در سطح شرکت‌ها جاری می‌گردد. به‌موازات شرکت‌های فرعی و تابعه با تدوین رویه‌ها و دستورالعمل‌های منطبق بر راهنما و بخشنامه‌ها و طرح‌ریزی سیستم آموزشی متناسب با دستورالعمل‌های تهیه‌شده، نظام HSE را در شرکت متبوعه جاری ساخته و با ورود به فرایندهای اجرائی از طریق دستورالعمل‌های تدوین‌شده از رعایت اصول و مقررات و استانداردهای HSE حصول اطمینان حاصل می‌نمایند.

مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پایان تصریح کرد : این مجموعه که با تلاش متخصصین و کارشناسان این حوزه در ستاد تهیه و تدوینمی‌گردد همواره از طریق دریافت بازخورد در مراحل اجرائی و نیز ارزیابی عملکردشرکت‌ها موردبازنگری و بهبود قرارگرفته و توسعه خواهد یافت. البته باید توجه داشت مجموعه حاضر بخشی از نظام مدیریت HSE را پوشش می‌دهد و تلاش خواهد شد در سال‌های آتی تکمیل و کلیه فعالیت‌های شرکت را شامل شود.

نویسنده :

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

test